Aras Kargo Cumartesi Çalışma Saatleri – Açılış/Kapanış

Aras kargo Cumartesi çalışma saatleri, kargo alma veya gönderme durumuna yönelik en çok merak edilenler arasında yer alıyor.

Aras kargo Cumartesi çalışma saatleri, kargo alma veya gönderme durumuna yönelik en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Pandemi döneminde birçok kurumsal işletmenin saatlerinde esneme veya kapanma olabiliyor. Fakat kargo firmaları esnek çalışma saatlerini sürdürmeye devam ediyor. Özellikle de hafta sonu çalışma saatleri en çok merak edilenler arasında bulunuyor. Yazı içeriğimizde Aras kargo çalışma saatleri kapsamında detaylı bilgilere değindik. İşte 2021 yılı Aras kargo cumartesi çalışma saatleri;

Aras Kargo Cumartesi Çalışma Saatleri
Aras Kargo Cumartesi Çalışma Saatleri

Aras Kargo Hafta Sonu Açık Mı?

Hafta içi tam mesai saatleri boyunca hizmetlerini sürdüren Aras Kargo, hafta sonu mesai kapsamında ise sadece Cumartesi hizmet veriyor. Pazar günleri ise maalesef hizmet vermiyor, kargo işlemlerinizi bir sonraki güne erteleyerek kargo hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. Eğer bir kargo alım veya gönderimini merak ediyorsanız, şubeye gitmeden online internet üzerinden Aras Kargo takip sistemini kullanarak detaylı kontrol edebilirsiniz.

Aras Kargo Cumartesi Çalışma Saatleri

Aras kargo Cumartesi açık mı? Saat kaça kadar mesai yapmaktalar sorusuna net cevaplar sunuyoruz. Aras kargo Cumartesi çalışma saatleri kapsamında kargo gönderinizi takip ederek belirli saat diliminde teslim edebilir veya alabilirsiniz.

Aras Kargo Cumartesi Çalışma Saatleri Açılış ve Kapanış
Cumartesi Çalışma Saatleri 09:30 – 15:00

Aras Kargo Saat Kaçta Açılıyor?

Aras kargo hizmetlerini hafta içi her gün sabah 09:00 saatlerinde başlatıyor, kaliteli hizmet ve tecrübeli personel kadrosuyla Türkiye’nin 81 ilinde faaliyetlerini sürdürüyor. Aras kargo kaçta kapanıyor sorusuna yönelik ise saat 18:00 itibari ile mesailerini sonlandırıyor.

İlginizi çekebilir: Aras kargo takip sistemi ile detaylı kargo sorgualama

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu