Trend

Aras Kargo Takip

Aras Kargo takip numaranızı sorgulama ekranına girerek sorgulama yapabilirsiniz. Bunun için “Kargo Sorgula” butonuna basıp tüm kargo bilgilerinize erişim sağlayabilirsiniz.

Aras Kargo Takip Sorgulama Nasıl Yapılır?

Aras kargo sorgulama işlemlerinizi hem online internet üzerinden, hem de telefon desteği alarak hızlı bir şekilde kargonuz hakkında bilgiler alabilirsiniz. Takip kodunuzu bilmeniz halinde rahat bir şekilde öğrenim sağlayacağınız kargonuz hakkında en ince ayrıntısına kadar bilgi alabilirsiniz.


Önerilen içerik: Yurtiçi kargo takip sorgulama

Aras kargo takip sorgulama ekranına aynı konu içerisinde en üstte yer alan ekran üzerinden yapabileceğiniz gibi, ilgili firmanın resmi sitesi üzerinden de yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz ve kısa yol üzerinden sunduğumuz Aras kargo takip no sorgulama ekranından kargonuz hakkında net bilgiler edinebilirsiniz.

aras kargo takip sorgulama
aras kargo takip sorgulama

Aras Kargo takip sorgulama işlemini başarılı bir şekilde yapabilmeniz için takip numarasına ihtiyacınız var. Gönderici tarafından size verilen 13 haneli kargo takip numarası bilgisi ile takip yapabilirsiniz. Sahip olacağınız takip numarasını hemen yukarı da belirtmiş olduğumuz sorgulama alanına girerek kargonuzun nerede olduğuna dair net bilgiler edinebilirsiniz.

Aras kargo takip numarası tamamen rakamsal sayılardan oluşmakta ve toplamda 13 haneye sahip olmaktadır. Farklı bir takip kodu sorgulamanız halinde hata mesajı alacaksınız. Bu nedenle lütfen size verilen bilgileri doğru bir şekilde girdiğinizden emin olunuz.

ÖNERİLEN İÇERİK  MNG Kargo Takip

Aras Kargo Takip No Öğrenme

Aras kargo takip no bilgilerinizi öğrenmek oldukça basit. Öncelikle size gelecek olan kargonun kim tarafından veya nasıl geldiğini bilmeniz gerekiyor. Örneğin bir e-ticaret sitesinden alışveriş yaptıysanız siparişiniz kargoya verildikten sonra bu bilgi size iletilir. Alışveriş panelinize göz atarak siparişiniz kargoya verildi, ibaresi yanında kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz. 

Eğer kargo takip no ekranda görünmüyor ise ürün satın aldığınız firma ile iletişime geçerek kargo bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Eğer alıcısı olduğunuz paket bireysel birinden size gönderiliyor ise, kişinin kargodan aldığı takip numarasını kendisinden isteyebilirsiniz. 

Aras Kargo Gönderi Takip

Aras kargo gönderi takip ekranı için yukarıda belirtilen alandan sorgulama yapabilir, kargonuzun akıbeti hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. 

Aras kargo takip ekranı üzerinden hızlıca erişim sağlayacağınız detaylar doğrultusunda kargonuzun son durumunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. 

aras kargo kargo takip şube
aras kargo kargo takip şube

Aras Kargom Nerede?

Kargom nerede seçeneğine dair net bilgi almak istiyorsanız, takip kodunu sorguladıktan hemen sonra karşınıza çıkacak olan ekrandan görüntüleyebilirsiniz. Ekran dahilinde “Hareketler” bölümüne göz atarak kargonuzun nerede olduğuna dair direkt net bilgi edinebilirsiniz.

Bu alanda yer alan işlem, tarih, işlem yeri ve işlem durumu gibi tüm bilgiler yer almaktadır. Öte yandan ekran dahilinde takip numaranız, müşteri takip numaranız, gönderi tarihi, teslim tarihi ve teslim alan ibarelerini de inceleyebilirsiniz. Aras kargom nerede hizmetinden ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

aras kargom nerede

Kargo Takip Aras Şubelerinden Yapılabilir Mi? 

Kargo takip Aras şubelerinden de rahatlıkla yapılabiliyor. Takip kodunuz ile birlikte size en yakın Aras Kargo şubesine giderek kargonuzun nerede olduğunu ve tahmini size ne zaman teslim edileceğine dair bilgiler edinebilirsiniz. 

aras kargo takip no sorgulama

İsimle Aras Kargo Takibi Yapabilir Miyim?

İnternet veya mobil uygulamalar üzerinden yapacağınız kargo takip sorgulama işlemleri için sadece size verilen takip kodu ile işlem yapabilirsiniz. Tarafınıza gönderilecek olan kargonun takip numarası ile sorgulama ekranı üzerinden takibini gözlemleyebilirsiniz.

Eğer elinizde herhangi bir Aras kargo takip no değeri taşıyan bir numara kaynağı yok ise, maalesef net üzerinden herhangi bir bilgi edinemezsiniz. Aras kargo isimle kargo sorgulama işlemi sadece şubelerden veya telefondan müşteri hizmetlerini arayarak kargonuz hakkında bilgi edinmenizi sağlamaktadır.

aras kargo takip
aras kargo takip

Aras Kargo Kurye Takip

Aras kargo kurye takip sistemi tamamen farklı bir adres üzerinden sorgulanarak detaylara ulaşılabiliyor. Bunun için Aras Kargo’ya ait resmi web site üzerinden sorgulama yapmanız gerekmektedir. Aras Kargo bünyesinde yer alan kurye takip sistemi için “Buraya” tıklayarak direkt erişim sağlayabilirsiniz. 

Telefondan Aras Kargo Takibi Yapılır Mı?

Telefonla kargo takibi yapabilmeniz için adınıza bir gönderi olduğundan emin olmalısınız. Bu kapsamda Aras Kargo firmasına ait şubelerin telefon numaralarını ve direkt 444 25 52 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak adınıza kargonun var olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. Eğer adınıza bir kargo var ise müşteri hizmetlerinden kargonuzun tüm hareketlerine dair bilgileri de edinebilirsiniz.

Kargom Ne Zaman Ulaşır?

Aras Kargo ile gönderilen envanterler 0-600 KM kapsamında 24 saatlik bir ulaşım sürecini sağlamaktadır. 600 KM üzerinde olan gönderileriniz ise 2-3 gün içerisinde yurt içi geneli olmak üzere karşı tarafa ulaştırılmaktadır.

aras kargo kurye takip
aras kargo kurye takip

Kargo Takip Kodu Olmadan Sorgulama Yapılır Mı?

Kargo takibi yapabilmeniz için elinizde 13 haneli kargo takip kodunuzun olması gerekmektedir. Aksi durumda internet üzerinden herhangi bir sorgulama işlemi yapamazsınız. Size en yakın Aras Kargo şubesine giderek adınıza kargo olup, olmadığı bilgisini alabilirsiniz.


Aras Kargo Takip Numarası Öğrenme

Kargo takip numarası öğrenme çabasındaysanız, öncelikli olarak size gelen envanterin gönderiliş şeklini bilmelisiniz. Bu doğrultuda bir alışveriş sitesinden gelen kargonuzu da takip edebilirsiniz. Site içerisinde yer alan siparişler sayfasından kargo takip numarası bilgilerine erişebilirsiniz. Eğer gönderici bireysel bir gönderiyi kapsıyor ise, gönderici kişiden kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

Öte yandan Aras Kargo başta olmak üzere diğer tüm kargo firmaları SMS ile bilgi vermektedir. SMS ile gönderilen takip kodunu sitemiz üzerinden sorgulama ekranına girerek kargonuzun tüm bilgilerine direkt erişim sağlayabilirsiniz.

Aras Kargo Kargo Takip Sistemi 

Aras kargo kargo takip sistemi oldukça kolay ve hızlı bir kullanım kolaylığını sunuyor. Kargo sorgulama işlemi için sadece kargo takip numarası bilginizin olması yeterli. Dilerseniz şuan mevcut sayfamızdan veya dilerseniz aras kargo resmi sitesine erişim sağlayarak da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Aras Kargo Sipariş Takip

Aras kargo sipariş takip sistemi sayesinde tüm gönderici ve alıcı detaylarına anında ulaşabilirsiniz. Ayrıca size verilen takip kodunu alıcı kişiyle de paylaşarak kendisinin de kargo takibini kolaylıkla yapabilmesini sağlayabilirsiniz. Sitemizin üst kısmında yer alan takip sorgulama ekranı üzerinden gönderi kodunuzu girerek hızlı bir şekilde detaylara erişebilirsiniz. Sorgulama ekranımız tamamen ücretsiz olup, herhangi bir üyelik gerektirmemektedir. 

Kargom Hangi Firmada?

Kargonuzun hangi firma aracılığıyla geldiğini bilmiyorsanız, mutlaka gönderici kişiden kargo firma bilgilerini istemelisiniz. Öte yandan Aras’a ait bir gönderi kodunu MNG Kargo Takip ekranından sorgulamanız halinde hata mesajı ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum aynı şekilde Yurtiçi Kargo Takip ekranında da sizlere aynı şekilde bir uyarı mesajıyla hat durumunu verecektir.

Kargonuzun Aras Kargo dışında farklı bir kargo firması ile geldiğini düşünüyorsanız, MNG Kargo takip veya diğer mevcut belirtilen kargo firmalarına ait sorgulama ekranını kullanabilirsiniz.

Daha hızlı sorgulama yapabilmek için lütfen “kargo takip numaranızı” önceden hazırda tutmanızı rica ediyoruz.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Nasıl Ulaşılır?

Aras kargo müşteri hizmetleri yetkililerine ulaşarak kargonuz hakkında da son detayları öğrenebilirsiniz. Yapacağınız işlem tamamen ücretsiz ve hızlı bir aksamda oluşmakta. Aras kargo müşteri hizmetleri 24 saat boyunca aktif olarak hizmet veriyor. 7/24 hizmet aksamında bulunan ilgili kargo firması, bu doğrultuda müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. 444 25 52 Aras kargo müşteri hizmetleri numarası hattını arayarak kendileriyle direkt iletişim kurabilirsiniz.

Aras kargo müşteri hizmetleri telefon numarası dışında diğer kanal yolları üzerinden de bağlantı kurabilirsiniz. Aras kargo müşteri hizmetlerine bağlanma dışında internet sitemiz üzerinden sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile ilgili diğer tüm merak edilenlere yönelik bilgilere “buraya tıklayarak” erişebilirsiniz.

Aras kargo numara bilgisinden kendileriyle iletişim kurmanız halinde kargonuz hakkında detayları öğrenebilirsiniz. Öte yandan farklı soru veya sorunlarınızı da şikayet kapsamında dile getirerek bildirimde bulunabilirsiniz. 

Aras Kargo E-Ticaret Takip 

Aras Kargo e ticaret takip üzerine yoğunlaşanlar genelde farklı sistemlerden sorgulama yapmaktalar. N11, Gittigidiyor, Trendyol ve benzeri E-Ticaret almış olduğunuz ürünleri Aras Kargo resmi web sitesi üzerinden sorgulama yaparak akıbeti hakkında bilgi edinebilirsiniz. “Buraya” tıklayarak e-ticaret kargo takip sistemini hızlıca kullanabilirsiniz. 

Aras Kargo iletişim Nasıl Sağlayabilirim?

Aras kargo iletişim kanalları birden fazla seçenekler dahilinde müşterilere hizmet veriyor. Öncelikli olarak Aras kargo takip sorgulama ekranı için web sitemizden de yapacağınız sorgulama işleminin dışında resmi web sitesinde de yapılabiliyor. Bunun haricinde telefonla iletişim ve canlı destek gibi birçok farklı kanal yolu da bulunuyor.

Aras kargo iletişim numarası 444 25 52 numaralı hat üzerinden tüm kargo gönderimi sağlayan müşterileri için destek vermektedir. Konuyla alakalı daha fazla bilgi ve kanal yollarını öğrenmek için Aras Kargo iletişim yolları nelerdir? İle ilgili konumuza göz atabilirsiniz.

Aras kargo müşteri hizmetlerine bağlanma süresi ortalama 2-5 dakika arasındadır. Yönlendirme kapsamında bir arama içerisindeyseniz, bu durum daha uzun sürebiliyor. Direkt müşteri temsilcisine bağlanarak soru veya sorunlarınıza ilişkin bildirim de bulunabilirsiniz. 

Aras Kargo Telefon Numarası

Aras kargo telefon numarası 7/24 aktif olarak hizmete açıktır. Aras kargo tel numarasını arayarak kargonuz hakkında bilgi edinebileceğiniz gibi diğer tüm merak ettiklerinize cevaplar bulabilirsiniz. Aras kargo kurumsal numara üzerinden iletişime geçeceğiniz müşteri hizmetleri ile birebir direkt bağlantı kurabilirsiniz. 444 25 52 numaralı müşteri ilişkileri departmanıyla iletişim kurmanız ortalama 2-5 dakika aralığında olmaktadır. 

Aras Kargo Şikayet Hattı

Aras kargo şikayet hattı üzerinden mağduriyetiniz veya farklı benzer konulara yönelik tüm şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Aras kargo müşteri ilişkileri kapsamında destek veren personeller 7/24 hizmet aksamında bulunmaktalar. Dilediğiniz saatte arayarak kendileriyle iletişim halinde olabilirsiniz. 

Aras kargo şikayet hattı yanı sıra dilerseniz şikayet var sitesi üzerinden daha önce oluşturulmuş şikayetleri inceleyerek emsali gördüğünüz konuyla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.  

Aras Kargo Hafta Sonu Açık Mı? 

Aras kargo hafta içi vermiş olduğu hizmeti hafta sonu da vermektedir. Hafta sonu sadece Cumartesi günü 09:30 ila 15:00 saatleri arasında müşterilerine hizmet aksamını sunmaya devam ediyor. Ek olarak Aras kargo cumartesi çalışma saatleri ile ilgili bilgiler için konumuzu ziyaret edebilirsiniz. 

aras kargo kurumsal giriş
aras kargo kurumsal giriş

Aras Kargo Kurumsal

Aras kargo kurumsal alanda da oldukça başarılı grafikler çizen bir kargo firması olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle de yoğun mesai içerisinde olan ve sürekli gönderim yapan firmalar aras kargo markasını tercih ediyor. N11, Gittigidiyor, Trendyol ve çeşitli sanal mağazalarda aktif olarak satış yapan firmalar Aras Kargo ve MNG Kargo gibi firmaları tercih ediyor. 

Aras Kargo kurumsal giriş yapabilmek için öncelikle kargo firması ile bir sözleşme imzalamanız gerekiyor. İlgili kargo firması ile yapacağınız anlaşma nezdinde size özel verilecek olan giriş bilgileriniz ile Aras kargo kurumsal giriş ekranı üzerinden firmanıza özel sayfaya erişim sağlayabilirsiniz. 

ÖNERİLEN İÇERİK  Aras Kargo Kurumsal Giriş Ekranı

Aras Kargo Şubeleri

Aras kargo şubeleri ile ilgili bilgi edinmek isteyenler için özel bir yazı dizisi oluşturduk. Türkiye genelinde 81 il ve ilçe genellerini kapsayacak şekilde tüm kargo şubelerine sitemiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Kargo şube adresi, telefon numaraları ve diğer tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Aras kargo İstanbul, Diyarbakır, Ankara ve diğer tüm il ve ilçelere ait kargo firma adresleri detaylı ve güncel haliyle paylaşılmaktadır. 

Aras Kargo Canlı Destek

Aras kargo canlı destek üzerinden tüm soru ve şikayetlerinize dair çözümler bulabilirsiniz. Sürekli iletişim halinde hazır olan müşteri temsilcisi personelleri ile birebir destek 


ÖNERİLEN İÇERİK  Sürat Kargo Takip
ÖNERİLEN İÇERİK  PTT Kargo Takip
ÖNERİLEN İÇERİK  UPS Kargo Takip
ÖNERİLEN İÇERİK  Trendyol Kargo Takip
ÖNERİLEN İÇERİK  HepsiExpress Kargo Takip
ÖNERİLEN İÇERİK  Horoz Lojistik Kargo Takip
ÖNERİLEN İÇERİK  DHL Kargo Takip
ÖNERİLEN İÇERİK  TNT Kargo Takip
ÖNERİLEN İÇERİK  Aliexpress Kargo Takip

 

9 Yorum

  1. Diyarbakırda oturuyorum aras kargom nerede sistemi aktif mi sizde? bulamıyorum kargo sorgulama yapmam lazım.

  2. aras kargo takip sistemi çok iyi olmuş böyle devam etmesi temennimiz. her zaman bu sistemi kullanıyorum.

  3. Aras kargo diğer kargolara göre daha hızlı bence, teşekkür ederim aras kargo çalışanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu