Trend

Aras Kargo Takip

Aras Kargo takip numaranızı sorgulama ekranına girerek sorgulama yapabilirsiniz. Bunun için “Kargo Sorgula” butonuna basıp tüm kargo bilgilerinize erişim sağlayabilirsiniz.


Aras Kargo Sorgulama Nasıl Yapılır?

Aras kargo sorgulama işlemlerinizi hem online internet üzerinden, hem de telefon desteği alarak hızlı bir şekilde kargonuz hakkında bilgiler alabilirsiniz. Takip kodunuzu bilmeniz halinde rahat bir şekilde öğrenim sağlayacağınız kargonuz hakkında en ince ayrıntısına kadar bilgi alabilirsiniz. Aras kargo takip sorgulama ekranına aynı konu içerisinde en üstte yer alan ekran üzerinden yapabileceğiniz gibi, ilgili firmanın resmi sitesi üzerinden de yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz ve kısa yol üzerinden sunduğumuz Aras kargo takip no sorgulama ekranından kargonuz hakkında net bilgiler edinebilirsiniz.

Aras Kargo takip sorgulama işlemini başarılı bir şekilde yapabilmeniz için takip numarasına ihtiyacınız var. Gönderici tarafından size verilen 13 haneli kargo takip numarası bilgisi ile takip yapabilirsiniz. Sahip olacağınız takip numarasını hemen yukarı da belirtmiş olduğumuz sorgulama alanına girerek kargonuzun nerede olduğuna dair net bilgiler edinebilirsiniz.

Aras kargo takip numarası tamamen rakamsal sayılardan oluşmakta ve toplamda 13 haneye sahip olmaktadır. Farklı bir takip kodu sorgulamanız halinde hata mesajı alacaksınız. Bu nedenle lütfen size verilen bilgileri doğru bir şekilde girdiğinizden emin olunuz.

Aras Kargom Nerede?

Kargom nerede seçeneğine dair net bilgi almak istiyorsanız, takip kodunu sorguladıktan hemen sonra karşınıza çıkacak olan ekrandan görüntüleyebilirsiniz. Ekran dahilinde “Hareketler” bölümüne göz atarak kargonuzun nerede olduğuna dair direkt net bilgi edinebilirsiniz.

Bu alanda yer alan işlem, tarih, işlem yeri ve işlem durumu gibi tüm bilgiler yer almaktadır. Öte yandan ekran dahilinde takip numaranız, müşteri takip numaranız, gönderi tarihi, teslim tarihi ve teslim alan ibarelerini de inceleyebilirsiniz. Aras kargom nerede hizmetinden ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

İsimle Aras Kargo Takibi Yapabilir Miyim?

İnternet veya mobil uygulamalar üzerinden yapacağınız kargo takip sorgulama işlemleri için sadece size verilen takip kodu ile işlem yapabilirsiniz. Tarafınıza gönderilecek olan kargonun takip numarası ile sorgulama ekranı üzerinden takibini gözlemleyebilirsiniz.

Eğer elinizde herhangi bir Aras kargo takip no değeri taşıyan bir numara kaynağı yok ise, maalesef net üzerinden herhangi bir bilgi edinemezsiniz. Aras kargo isimle kargo sorgulama işlemi sadece şubelerden veya telefondan müşteri hizmetlerini arayarak kargonuz hakkında bilgi edinmenizi sağlamaktadır.

Telefondan Aras Kargo Takibi Yapılır Mı?

Telefonla kargo takibi yapabilmeniz için adınıza bir gönderi olduğundan emin olmalısınız. Bu kapsamda Aras Kargo firmasına ait şubelerin telefon numaralarını ve direkt 444 25 52 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak adınıza kargonun var olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. Eğer adınıza bir kargo var ise müşteri hizmetlerinden kargonuzun tüm hareketlerine dair bilgileri de edinebilirsiniz.

Kargom Ne Zaman Ulaşır?

Aras Kargo ile gönderilen envanterler 0-600 KM kapsamında 24 saatlik bir ulaşım sürecini sağlamaktadır. 600 KM üzerinde olan gönderileriniz ise 2-3 gün içerisinde yurt içi geneli olmak üzere karşı tarafa ulaştırılmaktadır.

Kargo Takip Kodu Olmadan Sorgulama Yapılır Mı?

Kargo takibi yapabilmeniz için elinizde 13 haneli kargo takip kodunuzun olması gerekmektedir. Aksi durumda internet üzerinden herhangi bir sorgulama işlemi yapamazsınız. Size en yakın Aras Kargo şubesine giderek adınıza kargo olup, olmadığı bilgisini alabilirsiniz.


Aras Kargo Takip Numarası Öğrenme

Kargo takip numarası öğrenme çabasındaysanız, öncelikli olarak size gelen envanterin gönderiliş şeklini bilmelisiniz. Bu doğrultuda bir alışveriş sitesinden gelen kargonuzu da takip edebilirsiniz. Site içerisinde yer alan siparişler sayfasından kargo takip numarası bilgilerine erişebilirsiniz. Eğer gönderici bireysel bir gönderiyi kapsıyor ise, gönderici kişiden kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

Öte yandan Aras Kargo başta olmak üzere diğer tüm kargo firmaları SMS ile bilgi vermektedir. SMS ile gönderilen takip kodunu sitemiz üzerinden sorgulama ekranına girerek kargonuzun tüm bilgilerine direkt erişim sağlayabilirsiniz.

Kargom Hangi Firmada?

Kargonuzun hangi firma aracılığıyla geldiğini bilmiyorsanız, mutlaka gönderici kişiden kargo firma bilgilerini istemelisiniz. Öte yandan Aras’a ait bir gönderi kodunu MNG Kargo Takip ekranından sorgulamanız halinde hata mesajı ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum aynı şekilde Yurtiçi Kargo Takip ekranında da sizlere aynı şekilde bir uyarı mesajıyla hat durumunu verecektir.

Kargonuzun Aras Kargo dışında farklı bir kargo firması ile geldiğini düşünüyorsanız, MNG Kargo takip veya diğer mevcut belirtilen kargo firmalarına ait sorgulama ekranını kullanabilirsiniz.

Daha hızlı sorgulama yapabilmek için lütfen “kargo takip numaranızı” önceden hazırda tutmanızı rica ediyoruz.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Nasıl Ulaşılır?

Aras kargo müşteri hizmetleri yetkililerine ulaşarak kargonuz hakkında da son detayları öğrenebilirsiniz. Yapacağınız işlem tamamen ücretsiz ve hızlı bir aksamda oluşmakta. Aras kargo müşteri hizmetleri 24 saat boyunca aktif olarak hizmet veriyor. 7/24 hizmet aksamında bulunan ilgili kargo firması, bu doğrultuda müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. 444 25 52 Aras kargo müşteri hizmetleri numarası hattını arayarak kendileriyle direkt iletişim kurabilirsiniz. Aras kargo müşteri hizmetleri telefon numarası dışında diğer kanal yolları üzerinden de bağlantı kurabilirsiniz. Aras kargo müşteri hizmetlerine bağlanma dışında internet sitemiz üzerinden sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile ilgili diğer tüm merak edilenlere yönelik bilgilere “buraya tıklayarak” erişebilirsiniz.

Aras Kargo iletişim Nasıl Sağlayabilirim?

Aras kargo iletişim kanalları birden fazla seçenekler dahilinde müşterilere hizmet veriyor. Öncelikli olarak Aras kargo takip sorgulama ekranı için web sitemizden de yapacağınız sorgulama işleminin dışında resmi web sitesinde de yapılabiliyor. Bunun haricinde telefonla iletişim ve canlı destek gibi birçok farklı kanal yolu da bulunuyor. Aras kargo iletişim numarası 444 25 52 numaralı hat üzerinden tüm kargo gönderimi sağlayan müşterileri için destek vermektedir. Konuyla alakalı daha fazla bilgi ve kanal yollarını öğrenmek için Aras Kargo iletişim yolları nelerdir? İle ilgili konumuza göz atabilirsiniz.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu