Trend

Sürat Kargo Takip

Sürat Kargo takip numaranızı sorgulama ekranına girerek sorgulama yapabilirsiniz. Bunun için “Kargo Sorgula” butonuna basıp tüm kargo bilgilerinize erişim sağlayabilirsiniz.

 

Sürat Kargo Takip Sorgulama

Sürat kargo takip sistemi sayesinde alıcısı veya göndericisi olduğunuz kargoyu hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz. Özel olarak hazırlamış olduğumu Sürat kargo takip sorgulama ekranı üzerinden tüm kargo detaylarına ulaşmanız mümkün.

Sürat Kargo için hazırlanan sorgulama ekranı tamamen doğru verileri aktarmaktadır. Resmi web sitesine ait verilerin direkt olarak çekildiği ekran üzerinden kargonuzu inceleyebilirsiniz. Kargo takip sistemi sayesinde bulunduğunuz yerden hızlıca sorgulama yapabilirsiniz.

sürat kargo takip
sürat kargo takip

Sürat Kargo takip ekranı tamamen ücretsiz ve üyelik gerektirmeden yapılan işlemleri doğrudan sonuçlandırır. Kargonuzun akıbeti hakkında bilgi almak istiyorsanız öncelikle kargo takip numarası bilgilerine sahip olmanız gerektiğini de belirtmekte fayda var.

Sürat Kargo Sorgulama / Sürat Kargom Nerede?

Sürat Kargo sorgulama ekranı üzerinden kargonuzun nerede olduğunu ve tüm geçmiş hareketlerine dahi bilgileri görebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece size verilen takip kodu üzerinden sorgulama yapmak. Hemen yukarıda oluşturduğumuz sorgulama ekranına kargo takip no bilgilerinizi girerek sorgulama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo takip Sürat kargo şubelerinden de yapılabiliyor, fakat daha hızlı sonuç almak için web uygulaması sayesinde kısa sürede detaylara ulaşmakta mümkün olabiliyor. Kargom nerede Sürat kargo uygulaması ile çok rahat ve hızlı bir şekilde bilgiler aktarmaktadır.

sürat kargom nerede
sürat kargom nerede

Sürat Kargo Kargo Takip Ekranı

Sürat Kargo kargo takip ekranıyla yapacağınız sorgulamalarda desi, alıcı, gönderici ve diğer tüm bilgileri direkt olarak görebilirsiniz. Böylelikle kargonuz hakkında tüm detaylı bilgilere erişmiş olacaksınız. Kargo takip ekranından alacağınız bilgiler doğrultusunda ister evde/işyerinde bekleyerek veya dilerseniz kargonuzun geleceği şubeye giderek kargonuzu teslim alabilirsiniz.

Sürat Kargo Takip No Öğrenme

Sürat Kargo takip no öğrenme arayışındaysanız öncelikle belirtmemek istediğimiz önemli bir bilgi bulunuyor. Sorgulama ekranı ad ve soyad ile maalesef sorgulanmamaktadır. Sorgulama işlemi için muhakkak Sürat Kargo takip numarası bilgisine ihtiyacınız olacaktır. Kargo takip numaranızı eğer göndericiyseniz, kargonuzu vermiş olduğunuz şubeden öğrenebilir veya sonradan size gelen SMS ile bu bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sürat Kargo takip numarası bilgisine alıcı durumundaysanız karşı tarafın kargoya verdikten sonra numaranızı belirtmesi halinde yine SMS ile bilgilendirme gelecektir. Bilgilendirme SMS içerisinde kargonuz ait takip numarası belirtilmektedir.

Sürat Kargo Gönderi Takip

Sürat Kargo gönderi takip sistemi son teknoloji ile hazırlanmış hem bireysel, hem de kurumsal firmalar için ayrı özellikler taşıyor. Bireysel ve kurumsal sorgulamalarınızı özel ekranlarda yapabilir, kargonuz hakkında detaylara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

sürat kargo takip sorgulama.
sürat kargo takip sorgulama.

Sürat Kargo Kurumsal

Sürat Kargo kurumsal kapsamda da başarılı hizmetler sunuyor. Şirketiniz/firmanız için kargo gönderi ve alımları için Sürat Kargo kurumsal giriş ekranından erişim sağlayarak tüm işlemlerinizi tek sayfada gerçekleştirebiliyorsunuz. Anlaşmalı olduğunuz duruma bağlı olarak desi ve fiyat kapsamında muazzam indirimler uygulanıyor.

sürat kargo kurumsal
sürat kargo kurumsal

En Yakın Sürat Kargo Şubesi

Size en yakın sürat kargo şubesine giderek hem takip numaranızı öğrenebilir, hem de kargonuz hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Alıcısı veya göndericisi olduğunuz kargo işlemlerini Sürat kargo en yakın şubesine giderek hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye’nin hemen her bölgesi ve ilinde şubeleri bulunan Sürat Kargo, aynı zamanda ilçelerin birçoğunda da aktif olarak hizmet sunuyor. Sürat Kargo şubeleri nezdinde yer alan bilgilere bu konu altından veya ilgili sayfalar kapsamında iletişim numaralı ve tüm adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sürat Kargo Şubeleri

Sürat Kargo şubeleri ile ilgili detaylara sayfamız nezdinde veya kargo şubeleri kategorisinde yer alan bilgiler üzerinden detaylara ulaşabilirsiniz. İstanbul, Ankara, Diyarbakır, İzmir, Konya ve diğer tüm il ve ilçelerde hizmet veren Sürat Kargo şubeleri hakkında adres ve diğer tüm iletişim bilgileri yer almaktadır.

Sürat Kargo nerede sorusuna yanıt olarak da bulunduğunuz konum kapsamında ilgili şube sayfalarında yer alan firma bilgilerinde haritalar da bulunmaktadır. Böylelikle daha rahat ve hızlı bir şekilde şubeye gidebilirsiniz.

Türkiye’nin tüm bölgelerinde aktif işleyiş sağlayan Sürat Kargo şubeleri ile ilgili detaylar güncel olup, sürekli olarak resmi kaynaklardan bilgiler eklenerek site ziyaretçilerimize doğru bilgileri aktarmaktayız.

sürat kargo takip no öğrenme
sürat kargo takip no öğrenme

Sürat Kargo Şikayet Hattı

Sürat Kargo şikayet hattı üzerinden tüm sorunlarınızı dile getirerek kayıt oluşturabilirsiniz. Hasarlı kargo, kurye davranışları ve diğer tüm sorunsal durumlara yönelik bilgileri aktararak hakkınızda bir talep açabilirsiniz.

Öte yandan şikayetvar ve benzeri web portallarından daha önce şikayet konusu açılmış postlara giderek firma hakkındaki olumlu/olumsuz tüm taleplere göz atabilirsiniz.

Sürat Kargo Çalışma Saatleri

Sürat Kargo çalışma saatleri diğer kargo firmaları ile hemen hemen aynı olmaktadır. Bazı günlerde özel durumlara bağlı olarak ek mesailer de gerçekleştirmektedirler. Hafta içi 8:30 ila 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedirler. Sürat Kargo kaça kadar açık sorusuna da net bu şekilde cevap verebiliriz.

Diğer merak edilen soru ise Sürat Kargo Cumartesi açık mı sorusu üzerine olmaktadır. Sürat Kargo Cumartesi saat 8:30 ila 14:00’a kadar tüm bölgelerde aktif olarak hizmetlerini sürdürüyor. Pazar günleri ise kapalı olmaktadır. Sürat Kargo dağıtım saatleri de hafta içi ve hafta sonu mesai saatlerinde gerçekleşmektedir.

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri

Sürat Kargo müşteri hizmetleri özel olarak oluşturulmuş birim tarafından destek veriyor. Hafta içi saat 09:00 ila 18:00 arasında 0850 202 0 202 nolu hat üzerinden kendileriyle iletişime geçebilir, tüm soru ve sorunlarına yönelik detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Sürat kargo çağrı merkezi hafta sonu nezdinde Cumartesi günleri de hizmet vermektedir.

Cumartesi günleri ise saat 09:00 ila 17:00 arasında iletişim kanallı açık olmaktadır. Sürat Kargo müşteri hizmetlerine bağlanma şansınızı lütfen mesai saatleri içerisinde gerçekleştirin. Aksi takdirde maalesef sizinle diyalog haline geçecek herhangi bir temsilci olmayacaktır.

Sürat Kargo müşteri hizmetleri numarası üzerinden tarife ücretiniz ile görüşebilirsiniz. Ekstra bir ek ücret yansıması olmadan özel hat sistemini arayarak doğru bilgiler edinebilirsiniz. Sürat Kargo numarası sadece belirtilen saat dilimleri arasında hizmet vermektedir.

Önerilen İçerik: Aras Kargo Takip Sorgulama Sayfası

sürat kargo iletişim
sürat kargo iletişim

Sürat Kargo İletişim Bilgileri

Sürat Kargo iletişim numarası hemen yukarıda belirttiğimiz hat üzerinden gerçekleşmektedir. 0850 202 0 202 nolu hat dışında cozummerkezi@suratkargo.com.tr mail adresi üzerinden de kendileriyle iletişim kurabilirsiniz. Sürat kargo tel ve mail bilgisi dışında farklı alternatif yollarda bulunuyor.

Sürat Kargo telefon numarası ve mail ile birlikte iletişim ağı üzerinden müşterilerine daima hızlı yanıtlar veriyor. Ek olarak dilerseniz Facebook ve Twitter hesapları üzerinden dahi kendileriyle etkileşim haline geçerek merak ettiklerinizi kendilerine iletebilirsiniz.[irp posts=”1121″ name=”Yurtiçi Kargo Takip”][irp posts=”1122″ name=”Sürat Kargo Takip”][irp posts=”1123″ name=”PTT Kargo Takip”][irp posts=”1117″ name=”UPS Kargo Takip”][irp posts=”1116″ name=”Trendyol Kargo Takip”][irp posts=”1115″ name=”HepsiExpress Kargo Takip”][irp posts=”1114″ name=”Horoz Lojistik Kargo Takip”][irp posts=”1112″ name=”DHL Kargo Takip”][irp posts=”1102″ name=”TNT Kargo Takip”][irp posts=”1134″ name=”Aliexpress Kargo Takip”]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu