Trend

Yurtiçi Kargo Takip

Yurtiçi Kargo takip numaranızı sorgulama ekranına girerek sorgulama yapabilirsiniz. Bunun için “Kargo Sorgula” butonuna basıp tüm kargo bilgilerinize erişim sağlayabilirsiniz.

Yurtiçi kargo takip sorgulama süreci hızlı bir şekilde işlemektedir. Saniyeler içerisinde kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. 

Yurtiçi Kargo Takip Sorgulama

Yurtiçi kargo takip sistemi ile kolay ve hızlı bir şekilde sorgulama yaparak kargonuz hakkında tüm detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo durumunuzu öğrenmeniz için takip kodunuzu mutlaka bilmeniz gerekiyor. Aksi halde maalesef size özel detay sayfası hata verecektir. 


Kargo takip Yurtiçi resmi web sitesi üzerinden de gerçekleşebiliyor. Fakat yoğunluk halinde bekleme süreniz bazen daha fazla vaktinizi alabiliyor. Hızlı bir işlem için gerçek bilgilerin yer alacağı detay sayfasına hemen yukarıda bulunan sorgulama ekranını kullanabilirsiniz. 

yurtiçi kargo takip sorgulama
yurtiçi kargo takip sorgulama

Yurtiçi Kargo Kargo Takip Sorgulama

Yurtiçi kargo kargo takip sistemini ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Herhangi bir üyelik gerektirmez, ayrıca tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kargoyu size gönderen kişiden alacağınız takip kodu sayesinde saniyeler içerisinde sorgulama yapabilirsiniz. Yurtiçi Kargo kargo takip sorgulama işlemi için gönderici veya alıcı olmanız fark etmiyor. 

Yurtiçi takip kodu ile yapacağınız sorgulama ekranı sadece bu kargo firmasına ait bilgi detaylarını sunuyor. Rakamlardan oluşan kod hanesini ilgili sorgu birimine yazmanız ve sorgula butonuna basmanız yeterli olacaktır. 

Yurtiçi Kargo Sorgulama

Yurtiçi kargo sorgulama ekranından alıcısı veya göndericisi olduğunuz kargonun takip numarasıyla rahatlıkla sorgulama yapabilirsiniz. Ayrıca e-ticaret mağazalarından gelecek olan kargonuzu da size sunulan kargo takip kodu ile sorgulayabilirsiniz. 

yurtiçi kargo takip sistemi
yurtiçi kargo takip sistemi

Yurtiçi Kargo Takip No Öğrenme

Yurtiçi kargo takip numarası öğrenme çabasındaysanız öncelikli olarak gönderim türünü bilmeniz gerek. Eğer bireysel olarak tarafınıza gönderilen bir kargo var ise ilgili kişiden bu bilgiyi edinebilir, sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Eğer internet üzerinden alışveriş yaptıysanız ilgili web sitesinde bulunan “Siparişlerim” alanındaki takip koduyla sorgulama yapabilirsiniz. Yurtiçi kargo gönderi takip kodu ile istediğiniz hızlıca sorgulama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

yurtiçi kargo takip kurye çağırma
yurtiçi kargo takip kurye çağırma

En Yakın Yurtiçi Kargo Şubesi

Sorgulama ekranları dışında en yakın Yurtiçi kargo şubesine giderek kargonuzun akıbeti hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Yoğunluğa göre bekletme durumu da bulunuyor. Fakat bulunduğunuz yerden ister cep telefonu, ister bilgisayar ve tablet gibi cihazlardan bu sayfa üzerinden ya da Yurtiçi Kargo resmi web sitesinden sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtiçi kargo en yakın şube vasıtası ile size kargonuzu zamanında teslim etmektedir. Fakat yoğunluktan bu süre zarfı bazen aksaklıklara neden olabiliyor. 

Yurtiçi Kargo Kargom Nerede Uygulaması

Sitemiz içerisinde sunulan sorgulama ekranı üzerinden Yurtiçi kargo kargom nerede uygulaması kapsamında sorgulama yapabilirsiniz. Tamamen gerçek ve doğru yoldan gösterilen kargo detay bilgileri tamamen resmi web sitesi üzerinden alınan veriler doğrultusunda verilmektedir. 

Yurtiçi kargom nerede” sorgulama sonrasında size detaylı bilgileri vermektedir. Bu doğrultuda kargonuzun durumunu öğrenerek veya şubede ise kendinizde istek doğrultusunda adresten teslim alabilirsiniz.  

yurtiçi kargo takip kurye çağırma
yurtiçi kargo takip kurye çağırma

Yurtiçi Kargo Şubeleri

Yurtiçi kargo şubeleri tüm Türkiye genelinde bulunan ve bu kapsamda kaliteli hizmet veren ilk 3 kargo firmasından biri olmaktadır. Aras Kargo ve MNG Kargo gibi kaliteli bir hizmet akışı sunan Yurtiçi Kargo, birçok başarılı teslimata imzasını atıyor. 

Sitemiz içerisinde sizler için hazırlayacağımız Yurtiçi kargo şubeleri ile ilgili tüm şube detaylarına sahip olabileceksiniz. Kargo şubeleri ile ilgili olarak diğer firmalara ait detaylara ilgili kategorilerden ulaşabilirsiniz. Kargonuzu evinize gelmesini beklemeden dahi kendinizde aracınız veya size en yakın yurtiçi kargo şubesine giderek de teslim alabilirsiniz. 

Yurtiçi Kargo Fiyat Listesi

Yurtiçi kargo fiyat listesine ulaşmak için “bu linke” tıklayarak tam listeye erişebilirsiniz. Resmi site üzerinden tüm desi fiyatları net şekilde belirtilmiştir. Her kargo firmasına ait desi fiyat hesaplaması farklılık gösterir. Bu nedenle eğer gönderim sağlayacağınız kargo firması Yurtiçi kargo ise ilgili linkten tüm desi hesaplama fiyatlarına ulaşabilirsiniz. 

Kargo fiyatları belirttiğimiz üzere firmadan firmaya değişiklik gösteriyor. Aras kargo fiyatları ile hemen hemen aynı olan Yurtiçi kargo firması üstün kalitede uygun fiyatlarla taşımacılık hizmetini sunuyor. Ayrıca MNG kargo fiyatları da bu her iki firma ile neredeyse aynı olmakta. Sizlerde en uygun kargo fiyatları üzerine araştırma yaparak doğru bir karar neticesinde kargonuzu gönderim için hazırlayabilirsiniz. 

yurtiçi kargo takip ekranı
yurtiçi kargo takip ekranı

Yurtiçi Kargo Self Servis

Yurtiçi kargo self servis ile daha hızlı ve kaliteli kargo taşımacılık hizmeti almak mümkün. Kurumsal müşterilere özel olarak sunulan online panel üzerinden tüm kargo hizmetlerine ilişkin ulaşımları detaylı olarak yansıtıyor.

Self servis Yurtiçi kargo yönetim panelinden yönetiliyor. Bu hizmet dahilinde olan kişilerim tüm gönderileri diğer kargo durumlarına göre daha hızlı ulaşıyor. Ek olarak tık bir tık ile kurye de çağırma imkanını sunuyor. 

Türkiye’nin ilk ve tek online kargo yönetim hizmetini sunan Yurtiçi Kargo self servis hizmeti oldukça tercih ediliyor. Ayrıntılı bilgi için “Buraya” tıklayarak ilgili resmi sayfaya gidebilirsiniz.  

Yurtiçi Kargo Self Servis Özellikleri Nelerdir? 

  • Barkod basımı
  • Tahsilat yönetimi
  • Tek tek veya toplu bir şekilde sipariş girişi yapabilme
  • E-Mail ile bilgilendirme
  • Tek tık ile kurye çağırma 
  • Adres yönetimi
  • Rapor yönetimi
  • Ürün ve hizmet seçimi

Yurtiçi Kargo İletişim Bilgileri

Yurtiçi kargo iletişim bilgileri kapsamında hemen aşağıda sizler için hazırladığımız telefon ve adres bilgileri üzerinden kendileriyle iletişim kurabilirsiniz. Soru ve sorunlarınıza yönelik detaylı bilgiler alarak bu doğrultuda işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtiçi kargo telefon numarası ve adres bilgisi aşağıdaki gibi olmaktadır; Yurtiçi kargo numarası resmi firmaya ait olup herhangi bir aracı firmaya ait olmamaktadır. 

KURUMSAL BİLGİLER

Ticaret Ünvanı : YURTİÇİ KARGO SERVİSİ A.Ş.
Adres : Ayazağa mahallesi Kemerburgaz caddesi No: 10 D Blok Vadi Koru Sarıyer / İstanbul
Ticaret Sicil Numarası : 187888
Mersis Numarası : 0986000892500906
Vergi Dairesi : Büyük Mükellefler Vergi Dairesi
Vergi Numarası : 9860008925
Telefon : 0212 365 23 65
Fax : 0212 365 24 79
Web Adresi : www.yurticikargo.com

 

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu